Powered by Invision Power Board
Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация ) Обратная связь   
  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Про російської жадібності
50theme
Отправлено: Май 21 2018, 15:12
Quote Post

Админ

Статус: Offline

Про російської жадібності і покарання за неї. Уривок з реального інтерв'ю, опублікованого в одній місцевій безкоштовній газеті. співрозмовник журналіста - промисловий альпініст (ну вікна там, на висоті миють, антени встановлюють). щоб не вважали рекламою, місто називати не буду. Він такий ... ну, в загальному на Уралі таке місто ...

Журналіст (Ж): - В промальпінізм приходять зі звичайних альпіністів?

Альпініст (А): - Не обов'язково. Я ось, наприклад, віддаю перевагу водному і пішого туризму, хоча у нас є і справжні альпіністи, які підкорюють вершини. З альпінізмом ми всі знайомі, тому що в "вільне" від роботи час ми рятувальники МНС. Основне наше відміну від тих, гірських, альпіністів - техніка роботи. Ми працюємо не з одного, а з двома мотузками. Щоб можна було спуститися на другий, коли який-небудь неадекватний товариш обрізає тобі першу ...

Ж: Що, і таке буває?

А: Частіше, ніж хотілося б. У печері мало ймовірності зустріти людину, яка висунеться з бокового ходу і тобі мотузку обріже. А на промислових об'єктах часто-густо. Мені особисто обрізали мотузку. Але дуже вдало ... Я вже спустився на землю, закурив, і в цей час мені на голову впали обидва кінці мотузки. Обрізали і скинули. Навіщо - незрозуміло ... Обрізують ще мотузку знизу. Мотузка-то хороша, міцна, для буксирів машин добре підходить. Якось ми працювали на будівлі. І для прискорення роботи ставимо на даху противагу - дерев'яну балку. І ось якось робота закінчена, сидимо внизу в вагончику і спостерігаємо таку картину:

під'їжджає машина, з неї виходить мужик і смикає за мотузку. Вона не зривається. Він - смик! - вона не зривається. Ну, він і смикнув як слід. Противагу все-таки не витримав, і ця здоровенна балка ка-ак - хлоп! - на машину. Спочатку хотіли вийти і поговорити на тему: дядько, чуже брати не добре. А коли підійшли - ми навіть лаятися не стали. Там від машини мало чого залишилося: балка летіла з дев'ятого поверху.

Жадібність кого там згубила? та ще й машину ... півжиття б віддала, щоб на обличчя того ужика в момент приземлення балки подивитися ...
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Текстовая версия