Powered by Invision Power Board
Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация ) Обратная связь   
  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Побачення
50theme
Отправлено: Май 21 2018, 15:13
Quote Post

Админ

Статус: Offline

Взимку дев'яносто якогось року я призначив побачення представниці прекрасної статі і з нетерпінням чекав його настання.

За годину до призначеного часу пролунав телефонний дзвінок і вищезгадана представниця емоційно сповістила мене про те, що її приїзд до мене відкладається тому «... - вийти з дому не можу, чоловік закрив замок зовні і зсередини мені не відкрити ...» (А замок був - звичайний «Цербер», який має один ключик з внутрішньої сторони і кілька ключів - з зовнішнього боку. Внутрішній ключ був втрачений і замок вони закривали тільки зовні, зсередини закривали на засувку.) Отже, замок потрібно було відкрити зовні її ж
ключем, для чого я і відправився до неї.

Після коротких переговорів через двері стало зрозуміло, що зазорів і щілин в дверній коробці - немає. Стало бути, вікно ...

Стоячи в заметі під вікном, я з докором дивився знизу вгору на свою подругу, даючи їй зрозуміти, що з-за недолугості її чоловіка зривається наша зустріч.

Моя красуня вже готувалася запустити в мене ключем, коли я усвідомив, що 20 грамів металу з висоти дцять поверху придбають гарне прискорення. Відповідно, спроба уловлення ключа в руки загрожує мені черепно-мозковою травмою зі стійкою втратою працездатності, а спроба неуловленія загрожує копанням в глибокому заметі до глибокого вечора ...

Гучним голосом і доступними словами прошу подругу прив'язати ключ до якоїсь стрічці-мотузочці, щоб зменшити прискорення і полегшити пошуки в снігу. Через хвилину ключ вже летить до мене на досить широкій тасьми. Завдяки цій тасьми, вищезгаданий девайс набуває деяку парусність і під поривом вітру плавно вішається на молоду берізку на рівні третього поверху. Моє легке розгойдування берізки внизу по нехитрим законам фізики призводить до добротного намотування тасьми на гілку нагорі.

Знову з докором дивлюся знизу вгору на свою подругу. Подруга розводить руками. (А до цього часу могла б вже розводити ... ну, да ладно ...)

Моніторю навколишню дійсність. Бачу стрімко пересувається уздовж будинку ватагу малолітніх телепнів років 10-12. Фіксую їх увагу грошовою купюрою деякого гідності. Ставлю завдання, пояснюю технологію, стверджую процедуру.

Через хвилину спритний бандит в малахаї (хутряна шапка така, якщо хто не знає) вже з тріском ламає мізерну міську флору, забираючись на берізку.

Красуня зверху бачить, я командую, ватага допомагає порадами. Спритний малолітній злодій (далі по тексту - малахай) сумлінно штурмує висоту.

Ще через хвилину малахай досягає потрібної висоти і починає рух по горизонталі. Берізка починає нахилятися. Готуюся підхопити свого верхолаза і раптом помічаю, що ні рад його друзів, ні самої ватаги навколо мене вже немає. І тільки чуйний слух вловлює лунає за спиною торохтіння патрульного міліцейського УАЗика.

У цей момент зігнувшись в дугу берізка з тріском звільняється від власної гілки з намотаною на неї ключем і намертво вчепилася в ключ Малахай. Я, малахай, ключ і зламана гілка падаємо в замет.

За нехитрим законам фізики берізка розпрямляється і з дзвоном вибиває вікно на третьому поверсі.

Справу зроблено!!! Далі слід розрахунок.

Спочатку з Малахай, потім з міліцією, потім з місцевими жителями - власниками розбитого вікна.

А потім з красунею-подругою. Як справжній джентльмен - грошима брати не став ...

Ось так…
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Текстовая версия