Powered by Invision Power Board
Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация ) Выслать повторно письмо для активации

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Как я выбирала телефон
mikityak
Отправлено: Фев 10 2015, 11:36
Quote Post

Активный пользователь

Статус: Offline

Що таке телефон особисто для мене? Питання, мабуть, не такий вже й легкий. Це раніше все було дуже просто. Лише б дзвонив - як каже моя мама. Мабуть, людям старшого покоління - цього вже достатньо. А що ж потрібно більш молодим? І взагалі, що потрібно саме мені? Отже, починаємо розбір польотів.

user posted image

1) Потужна батарея, базікати ми любимо ( миготить у мене в голові) і на обличчі виникає швидкоплинна усмішка.

2) Хороший динамік і антена - раптом в село занесе (хоча до дачного сезону ще далеко...).

3) Непогана камера. Особисто для мене це важливо, оскільки тягати з собою всюди фотоапарат не дуже зручно. Та й старий фотік вже щось загнувся....На новий поки грошей шкода...Непогано б щоб фотік був зі спалахом, тоді спалах можна використовувати як ліхтарик. До речі дуже зручна штучка, тим більше насувається зима і швидко темніє.

Що ж там далі? Плеєр, радіо - для мене ці критерії не так вже й важливі. Інша справа - меломани...А от що дійсно знадобиться мені, так це підтримка Вай-фай, WAP, GPRS, EDGE - полазити в інеті, перевірити пошту або поспілкуватися в асьці і побувати в контакті - це дуже важливо особисто для мене. До речі, розбираючи всі технічні характеристики, ми зовсім забули про привабливому зовнішньому вигляді «мобільного друга».
Taniar
Отправлено: Дек 30 2017, 20:32
Quote Post

Активный пользователь

Статус: Offline

Лучшие цены в магазине Скай по программе обмена на https://skay.ua/content/29-skay-trade-in-pr...bmena-telefonov с которой вы можете хорошо сэкономить и получить себе новый девайс по низкой цене. Все прозрачно, все расскажут и покажут, почему именно такая цена за ваш телефон, очень хороший и надежный магазин.
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Текстовая версия