Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная Версия: Туалетні кабіни
Форум 50theme > Реклама
wucihu
Кабіни туалетні - швидке вирішення певних проблем під час проведення свят і не тільки

Певна проблема, яка притаманна практично у всіх країнах пострадянського простору - це відсутність у містах достатньої кількості громадських вбиралень та туалетів. Така тенденція певною мірою позначається і на культурі громадян цих країн. Тому що всім зрозуміло, що людина може терпіти нужду певний час, а коли стає несила, тоді доводиться йти в кущі за ріг будівлі, і так далі.

Для вирішення такої проблеми чудово підходять Туалетні кабіни, які легко і просто можна розмістити практично в будь-якому районі міста, або в місцях максимального скупчення народу, під час свят або у вихідні дні. Оптимальним варіантом для цих цілей є туалетна кабіна, виготовлена з такого матеріалу як пластик. Це максимально вигідний за ціною і відповідно поширений варіант громадського туалету, або платного, який може функціонувати в автономному режимі.

Параметри таких виробів є цілком компактні, вони мають спеціальний резервуар, унітаз-сидіння, витяжну вентиляцію у вигляді труби, а також тут є такий аксесуар, як конструктивний елемент для зберігання паперового ролика, і спеціальний гачок для особистих речей людини. Але головне, тут, це природно, мобільність всієї системи, і її максимальна автономність.
gmail.com
Виходжу вчора з душу гола, стою в туалеті перед дзеркалом, повільно розмазуючи по собі крем для тіла. Входить чоловік, кладе свою руку мені на животик, цілує шию, і ніжно шепоче на вушко:
- Люба, давай швидше, я так срати хочу ...
Это архивная версия. Здесь расположена полная версия этой страницы.
Работает на IP.Board © 2019 IPS, Inc.